#Ready4Security

Sprawdzone i skuteczne technologie w połączeniu z unikalną wiedzą naszego zespołu sprawiają, że w obszarze cyberbezpieczeństwa jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkową firmę

Praca jest dla nas pasją. Dział techniczny to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, którzy wciąż głodni wiedzy stale podnoszą swoje kompetencje. Dział handlowy to totalnie różne osobowości, które łączy uśmiech, otwartość i umiejętność budowania trwałych relacji. Wszystko chodzi jak w zegarku dzięki temu, że mamy niezawodny back office.

Nasz zespół to...

miłośnicy technologii

Działamy w oparciu o wartości

Wspólnie określiliśmy wartości, które są nam bliskie.
Ważna jest dla nas: uczciwość, zaangażowanie, profesjonalizm, zaufanie i odwaga. Razem dążymy do osiągnięcia wspólnego celu.

4PRIME team

Wierzymy, że wspólne działania przynoszą lepszy efekt. Dlatego działamy w jednej grupie kapitałowej ze spółkami Afine sp. z o.o. i SOC360 sp. z o.o.

Afine
sp. z o.o.

Spółka skupiająca ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa ofensywnego, pentesterów, specjalistów ds. kryptografii i bezpieczeństwa komunikacji radiowej.

www.afine.pl

SOC360
sp. z o.o.

Dbamy o cyberbezpieczeństwo Twojej firmy, abyś Ty mógł skoncentrować się na biznesie. Zapewniamy wsparcie i odciążenie zespołówbezpieczeństwa poprzez m.in. proaktywny monitoring, zarządzaniezdarzeniami i incydentami oraz reagowanie na nie.

www.soc360.io

4Prime to:
#Proaktywni