#Ready4Security

Sprawdzone i skuteczne technologie w połączeniu z unikalną wiedzą naszego zespołu sprawiają, że w obszarze cyberbezpieczeństwa jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkową firmę

Praca jest dla nas pasją. Dział techniczny to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, którzy wciąż głodni wiedzy stale podnoszą swoje kompetencje. Dział handlowy to totalnie różne osobowości, które łączy uśmiech, otwartość i umiejętność budowania trwałych relacji. Wszystko chodzi jak w zegarku dzięki temu, że mamy niezawodny back office.

Nasz zespół to...

Tomasz Stypik

Prezes Zarządu 4Prime Sp. z o. o.

Absolwent Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Od 16 lat związany z informatyką, a od ponad 11 lat z bezpieczeństwem. Współtwórca Grupy 4Prime, w tym jej spółek SOC360 oraz Afine, odpowiedzialny za finanse grupy oraz projekty w sektorze publicznym. Pasjonat motoryzacji i gadżeciarz.

Łukasz Przybylski

Technical Team Leader, IT Security Consultant, 4Prime sp.z o.o.

Od najmłodszych lat wiedział, że lubi rozwiązywać problemy oraz chce zostać informatykiem. Jest nim już od 15 lat, a od 7 lat ściśle związany z bezpieczeństwem informatycznym. Poznaje nowe rozwiązania, testuje, wdraża, utrzymuje, zarządza, rozwija, integruje, doradza. Z Fidelis Networks połączyło go zamiłowanie do analityki, więc nieprzerwanie od 7 lat wspiera największe instytucje w Polsce w tym zakresie. Pasję w pracy łączy z miłością do rodziny, dlatego codziennie kieruje się hasłem z ulubionej bajki jego córki: “Nie ma takiego problemu, którego nie rozwiążemy”.

Katarzyna Melon

Sales Director 4Prime Sp. z o. o.

Absolwentka University of Westminster, WIEMBA oraz Zarządzania Cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego, z informatyką związana od ponad 20 lat, specjalizuje się w budowaniu relacji i głośnym śmiechu :) Od początku współtworzyła zespół 4Prime, obecnie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing. Zapalona narciarka, podróżniczka, zawsze dobrej myśli.

4PRIME team

Wierzymy, że wspólne działania przynoszą lepszy efekt. Dlatego działamy w jednej grupie kapitałowej ze spółkami Afine sp. z o.o. i SOC360 sp. z o.o.

Afine
sp. z o.o.

Spółka skupiająca ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa ofensywnego, pentesterów, specjalistów ds. kryptografii i bezpieczeństwa komunikacji radiowej.

www.afine.pl

SOC360
sp. z o.o.

Dbamy o cyberbezpieczeństwo Twojej firmy, abyś Ty mógł skoncentrować się na biznesie. Zapewniamy wsparcie i odciążenie zespołówbezpieczeństwa poprzez m.in. proaktywny monitoring, zarządzaniezdarzeniami i incydentami oraz reagowanie na nie.

www.soc360.io

4Prime to:
#Proaktywni