#Ready4Security

Sprawdzone i skuteczne technologie w połączeniu z unikalną wiedzą naszego zespołu sprawiają, że w obszarze cyberbezpieczeństwa jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkową firmę

Praca jest dla nas pasją. Dział techniczny to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, którzy wciąż głodni wiedzy stale podnoszą swoje kompetencje. Dział handlowy to totalnie różne osobowości, które łączy uśmiech, otwartość i umiejętność budowania trwałych relacji. Wszystko chodzi jak w zegarku dzięki temu, że mamy niezawodny back office.

null

Nasz zespół to...

Tomasz Stypik

Tomasz Stypik

Prezes Zarządu 4Prime Sp. z o. o.

Absolwent Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Od 16 lat związany z informatyką, a od ponad 11 lat z bezpieczeństwem. Współtwórca Grupy 4Prime, w tym jej spółek SOC360 oraz Afine, odpowiedzialny za finanse grupy oraz projekty w sektorze publicznym. Pasjonat motoryzacji i gadżeciarz.

null

Michał Malanowicz

Technical Team Leader, IT Security Consultant, 4Prime sp.z o.o.

Praktyk i entuzjasta rynku IT, ponad 20 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z infrastrukturą i bezpieczeństwem IT – od administratora sieci i usług u operatorów telco do członka zarządu polskiego producenta systemów PAM (Fudo). Obecnie rozwija własne rozwiązanie do testów funkcjonalnych – TestCLIX i jednocześnie prowadzi zespół najlepszych inżynierów IT security w kraju 😉 będąc CTO w 4Prime. Entuzjasta Linuxa i starej szkoły IT. Prywatnie meloman, basista i miłośnik jazdy na rowerze elektrycznym.

Katarzyna Melon

Katarzyna Melon

Sales Director 4Prime Sp. z o. o.

Absolwentka University of Westminster, WIEMBA oraz Zarządzania Cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego, z informatyką związana od ponad 20 lat, specjalizuje się w budowaniu relacji i głośnym śmiechu 🙂 Od początku współtworzyła zespół 4Prime, obecnie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing. Zapalona narciarka, podróżniczka, zawsze dobrej myśli.

4PRIME team

Wierzymy, że wspólne działania przynoszą lepszy efekt. Dlatego działamy w jednej grupie kapitałowej ze spółkami Afine sp. z o.o. , SOC360 sp. z o.o. oraz TestCLIX sp. z o.o.

null

Afine
sp. z o.o.

Spółka skupiająca ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa ofensywnego, pentesterów, specjalistów ds. kryptografii i bezpieczeństwa komunikacji radiowej.

www.afine.pl

SOC360
sp. z o.o.

Dbamy o cyberbezpieczeństwo Twojej firmy, abyś Ty mógł skoncentrować się na biznesie. Zapewniamy wsparcie i odciążenie zespołów bezpieczeństwa poprzez m.in. proaktywny monitoring, zarządzanie zdarzeniami i incydentami oraz reagowanie na nie.

www.soc360.io

TestCLIX
sp. z o.o.

Monitoring nowej generacji procesów biznesowych w Twojej firmie.

www.testclix.com

Nie każdy bohater nosi pelerynę

Obejrzyj nasz filmik i przekonaj się, dlaczego superbohater nie musi nosić peleryny.

Realizacja: 4Prime